replika saat seiko

Kadınları Çıldırtan 9 Tehlikeli Hareket

SEVGİLİYİ ÇILDIRTAN 9 KUSURLU HAREKET

Sevgilinizi ister istemez çılgına çevirdiğiniz fakat bir türlü sebebini çözemediğiniz vakalarda “Ben ne yaptım ki ya?” diye düşünüp durursunuz. Kadınlar hassas yaratıklardır ve hiç beklemediğiniz anlarda bile hasar görme ihtimalini düşünmeli, kız arkadaşınıza titiz yaklaşmalısınız. Cep telefonunuzu kırılmaz camlarla sarıp sarmaladığınızı da biliyoruz. Öyleyse bizden küçük bir “bimutluluk” tavsiyesi; karşınızdaki manevi güzelliğe sahip çıkın, koruyup kollayın. Kadınları çıldırtan 9 tehlikeli hareketi sizler için derledik. Artık sevgilinizi çıldırtmadan önce önleminizi alabilir, tehlikeli sulara girmeden mutlu yolculuğunuza devam edebilirsiniz.

1- Gece mesajlaşırken uyuyakalmak.

Sevgilinizle fiziksel olarak ayrı olduğunuz zamanlarda ve gece saatlerinde yapabileceğiniz yegane aktivite olan mesajlaşma, özellikle de erkek arkadaşınızın çıldırtan dalışlarıyla gecenizi zehre çevirebilir. Önce mesajına cevap beklersin, yazarsın yine beklersin. Uzun uzun yazarsın. Baktın cevap yok, kalırsın… Boşluğa düşersin. Düşüncelere dalarsın. Uzayın derinliklerinde yol alırsın.

2- Buluşmalara geç kalmak.

Ne siz onu bekletin, ne de o sizi bekletsin. Ancak bir gerçek var ki kadınlar bekletilmekten nefret eder. Sevgiliniz sizi tam vaktinde buluşma yerinde görmekten her zaman hoşnut olacaktır. Unutmayın ki sevgilinizi ne kadar sevdiğinizi ufak detaylar belirler.

3- Gıcık hareketlere devam etmek.

Sevgiliniz sizin bir hareketinize gıcık kapmış olabilir, insanlık halidir, anlayışla karşılamakta fayda var. Genellikle; çorba höpürdetmek, yemek şapırdatmak, sakız çiğnemek, sakal-bıyıkla oynamak kadınları çıldırtan tehlikeli hareketler olarak göze çarpar. Laf sokmalı bir konuşma tarzına sahipseniz de bunu sevgiliniz üzerinde uygulamamakta fayda var. Tatlı atışmalar ilişkilerin tuzu biberidir ama her zaman olduğu gibi aşırıya kaçmamalısınız. Eğer sevgilinizin sabrını zorlamak istemiyorsanız derhal bu davranışları terk edip onun suyuna gitmelisiniz.

4- Aşırı rahat olmak.

Hem erkekler hem de kadınlar sevgililerinin aşırı rahat olmasını istemezler çünkü hangi durumda olursa olsun sevgilinizin vereceği bir tepki size olan ilgisini belli eder. Acil durumlarda sevgilinizin aşırı rahatlığı size güven duygusu verebileceği gibi, gereksiz yerlerde kullanılan aşırı rahatlık sevgiliyi takmama, umursamama hissi uyandırdığı için sevgilinizi çıldırtan kusurlu hareketlerden biridir.

5- Başının etini yemek.

Sevgiliyi çıldırtmak isteyenler için başının etini yemek çok büyük bir silahtır ki siz ideal bir sevgili olmak istiyorsanız kesinlikle bu maddeden uzak durmalısınız. Konu ne olursa olsun, size bir şeyin zorla yaptırılması kadar kötü bir durumdur. Biraz empati yaparak sevgilinizi asla bunaltmadan istediğiniz şeyi güzelce konuşarak anlatın. Ne de olsa tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır.

6- Önemli günleri unutmak.

Asla ama asla yapılmaması gereken, kadınları çıldırtan tehlikeli hareketlerden en zararlısı ve etkisi en uzun süren hata önemli günleri unutmaktır. Not defterinize mi yazarsınız, duvarınıza mı yoksa dolabınıza mı yapıştırırsınız bilmem ama önemli günleri unutmak sevgilinizi unutmakla aynı kapıya çıkar. Siz siz olun; doğum günü, yıl dönümü, ay dönümü gibi sevgilinizin önemsediği ve değerli bulduğu günleri unutmayın ve de asla boş geçmeyin.

7- İlgilenmemek.

Kadınları çıldırtan hatta deli eden davranışlardan biri olmakla kalmaz, erkeklerde de başı boşluğa ve yoldan çıkışlara neden olabilecek ilgisizlik, sevgilileri çıldırtan hareketlerin başında gelir. İlgisizlik sevgilileri çıldırtmakla kalmaz ilişkiyi olumsuz etkileyerek uzun süreli sorunlara yol açabilir.

8- Başkasıyla ilgilenir gibi olmak.

Sevgiliniz için anneniz, askerlik arkadaşınız, ilkokuldan beri görüşmediğiniz kankanız ya da bilgisayarınız olmasının hiç bir önemi yoktur. Siz sevgilinize vereceğiniz ilgi ve önemi bir de başka birine veriyorsanız, bu sevgilinizin gözlerinden alevler çıkmasına neden olabilir.

9- Eli boş gelmek.

Diyelim ki listemizde saydığımız kadınları çıldırtan 9 tehlikeli hareketlerden birini yaptınız. Bu durumda ilk yapmanız gereken kendinizi affettirmek adına başlıca yöntem olan sevgiliye hediye almaktır. İster ayıcık alın ister sevgiliye video yaptırın ama asla eli boş gelmeyin. Maksadınız sevgilinizi mutlu etmek ve gönlünü almak olsun. Siz sevgilinizle mutlu olun, biz de mutlu olalım.

Kadınları çıldırtan 9 kusurlu hareketi öğrendiğimize göre kadınları mutlu etmenin yolları ile ilgili yazımızı okuyarak sevginizi belli edebilir, kız arkadaşınızı mutluluktan havalara uçurabilirsiniz.Bir Cevap Yazın