replika saat seiko

Hizmetlerimiz

DÜĞÜN FOTOĞRAFI

Hayatınızın en mutlu günü için, kalbinizi ısıtacak, romantik anlarınızı sonsuza dek ölümsüzleştirecek düğün fotoğrafları ile mutlu yuvanıza ışık saçabilirsiniz. Dış mekan düğün fotoğrafları ile en özel nişan ve düğün fotoğraflarına sahip olabilir, eşşiz anlarınıza farklı pozlarla renk katabilirsiniz. Bimutluluk dış mekan fotoğrafçıları ile sıradan düğün fotoğraflarınızda fark yaratabileceğiniz gibi hayalini kurduğunuz düğün fotoğrafı konseptini evlilik albümünüze yansıtabilirsiniz.  Evliliğe giden bu yolda attığınız her adımı birer çerçeveye sokarak mutlu yuvanızı özel anlarınızla süsleyebilirsiniz. Özel dış mekan çekimleri ile aşkınızı sonsuza kadar koruyabilecek, düğün fotoğraflarınıza baktıkça romantik ve duygusal anlar yaşayabileceksiniz. İster klasik isterseniz de farklı ve yaratıcı düğün fotoğrafları ile evliliğinizi özel bir  albümle taçlandırabilirsiniz.

bimutluluk-dugun-fotografi

DÜĞÜN VİDEOSU

Hayallerinizi süsleyen, hayatınızın en mutlu günü olan düğün gününüzü ölümsüzleştirmek, hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü bu güzel günün duygularını ileride yeniden hissedebilmek için sahip olacağınız düğün videosu mutlu yuvanıza en özel hatıralar olarak yansıyacaktır. Bimutluluk bu konuda her zaman sizin yanınızda olacaktır. Kuaförde saç yapım anından ilk dansa kadar her anınızı sizinle bir yaşayarak, en güzel ve en özel dakikalarınızı kaydedip sıcak mutlu yuvanızın başlangıç hikayesine sahip olmanızı sağlayacaktır.

bimutluluk-dugun-videosu

NİŞAN HİKAYESİ

Her genç kızın hayalini süsleyen ve belki de hayatı boyunca büyük bir arzuyla beklediği o muhteşem güne sizi hazırlayan en özel günlerden biridir nişan günü. Atılan ilk adım ve en güzel başlangıçtır. Fikri bile içimizi ısıtıp yüzünüzü güldürmeye yeter bazen. Bu eşsiz günü görsel ve işitsel bir şölene çevirmek için size sunduğumuz farklı konseptler eşliğinde siz de hayalinizdeki gibi bir nişan hikayesi sahibi olabilir, en güzel anılarınıza bir yenisini daha ekleyebilirsiniz. Bu sayede her baktığınızda ilk günkü sıcaklığıyla anılarınıza dokunabilirsiniz. Bimutluluk farkıyla siz de nişan hikayesi sahibi olabilir, mutlu yuvanızda sonsuza dek bu özel günü saklayabilirsiniz.

bimutluluk-nisan-hikayesi

DIŞ MEKAN ÇEKİMİ

En özel günlerinize, evliliğinize kış sezonunda bile ısıtacak renkli ve samimi pozlar ile dış mekan çekimi yapabilir, gelin ve damat olarak kuracağınız mutlu yuvayı eşsiz anlarınızla donatabilirsiniz. Dış mekan çekimi, düğün fotoğraflarının en özel ve farklı anlarını içerir. Bu nedenle evlenen çiftler bu mutlu anlarını mutluluk pozlarıyla süslemek ister. Gelin ve damata özel bu mekanlar, onlar için sonsuza kadar güzel hisler yaşama sebebidir. Dış mekan düğün fotoğrafçıları, gelin ve damat için en uygun pozları belirleyerek onların güzel pozlarını yakalamak için emek verir. Dış mekan çekimi; avrupa yakası düğün fotoğrafı ve anadolu yakası düğün fotoğrafı olarak ayrılır ve İstanbul’un her yerinde ayrı bir tat vermektedir. Bu nedenle dış mekan seçimi gelin ve damat için büyük önem arz etmekte, sonucunda mutlu yuvanın mutlu çiftleri için eşsiz düğün fotoğrafları ortaya çıkmaktadır.

bimutluluk-dis-mekan-cekimi

DOĞUM FOTOĞRAFI

Şüphesiz anne ve babalar en güzel bekleyiştir bebeğini kucağına alacağı ilk anı beklemek. Hiç olmadığınız kadar heyecanlı ve bir o kadar da sancılı olan bu süreç sonunda kucağınıza aldığınız ‘o minik şey’ her şeye değerdir. Daha önce hiç tatmadığınız bir duygunun kapısını aralar sizlere. Bizlerse en güzel anlarınızı ölümsüzleştirmek için hamilelik fotoğraflarından başlayıp doğum anı ve bebeğinizi kucağınıza aldığınız ilk ana kadar sizlerin yanında olup heyecanınıza ortak olmaktayız. O anın büyüsü ve sizin heyecanınızı mutluluğunuzla harmanlayıp en doğal karelerle siz ve bebeğiniz için unutulmayacak anılar biriktirmekteyiz.

bimutluluk-dogum-fotografi

SEVGİLİYE VİDEO

İnsan sevmeyi öğrenerek başlar… Sevgi ikili ilişkilerin en büyük bağlamıdır. İnsanlar sevgiyi ıssız bucaksız bir yere koyar bazen, bazense sevgi paylaşılabilir. Sevginizi paylaşabildiğiniz birine hediyeler sunmak, sevginizi pekiştirip mutlu olmanızda ve sevginizi anlamlı kılmanızda yardımcı olacaktır. Sevgilinize sonsuz sevginizi göstermek, onun varlığının hayatınızda çok önemli olduğunu hissettirmek, evlilik yıl dönümü, doğum günü gibi özel günlerde ona unutmayacağı bir video ile sürpriz yapmak sevgilinize eşsiz bir heyecan yaşatacaktır. Yaşamış olduğunuz güzel dakikaların ya da onunla bir kurduğunuz hayallerin yer aldığı videolar hazırlatmak sizin için bir fırsattır. Bu konuda sunabileceğimiz sevgiliye video konseptini size özel hazırlamakta ve istediğiniz gibi düzenlemekteyiz.

 

bize ulaşın

Bize istediğiniz zaman ulaşabilir, soru ve görüşlerinizi bize rahatlıkla iletebilirsiniz.