replika saat seiko

Erkeklerin En Çok Kullandığı 10 Tanışma Bahanesi

ERKEKLERİN EN ÇOK KULLANDIĞI 10 TANIŞMA BAHANESİ

Tüm erkekler için mutluluğa giden yol; iyi bir sevgili ve mutlu bir yuvadan geçer. Bu amaçla çıkılan bu yolda, erkekler hayatı boyunca mutlu olabilmek adına bir savaş vermektedir. Erkekler hedeflerine ulaşabilmek uğruna çalışıp stratejiler belirlemekte ve kendilerine has yöntemler uygulamaktadır. Elbette ki yaratıcı ve pratik erkek zekası hazırladığımız listeyi sonsuza uzatabilir ancak en meşhur tanışma bahanelerini sizler için derledik. “Bimutluluk için yapılan her şey mübahtır.” diyerek sizi, erkeklerin en çok kullandığı 10 tanışma bahanesi ile baş başa bırakıyoruz.

1- “Çalıştın mı?”

“Sınavda ne çıkacak?”, “Son hafta ders yaptı mı hoca?” gibi versiyonları da bulunan bu tanışma bahanemiz, erkek öğrencilerimiz tarafından kız arkadaşlar üzerinde özellikle vize ve final dönemlerinde şiddetlice uygulanmakta ve başarılı sonuçlar vermektedir. Bu maddede dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, kız arkadaşınızın size iyi niyetle yardımcı olup olmamasıdır. Kız arkadaşınız üzerinde uyguladığınız tanışma bahanesi, bu yüzden %100 olumlu sonuç verememekte, erkek arkadaşlarımızın heveslerini kursaklarında bırakabilmektedir.

2- “Sen de mi…?”

“Sen de mi burada oturuyorsun?”, “Sen de mi o dersi alıyorsun?”, “Sen de mi yazları Çeşme’desin?” gibi iyi niyetli ve ortak nokta uyandırıcı sorular kız arkadaşınızın ilgisini çekecek, dolayısıyla da sizinle olan samimiyeti bir adım daha artmasını sağlayacaktır.

3- “Pardon, birine benzettim de…”

Erkeklerin en çok kullandığı tanışma bahanelerinden olan “Pardon, birine benzettim.”, kullanımı çok yaygın olmasına rağmen kadınlar üzerinde olumlu bir etki bırakmayan tanışma bahanelerinden biridir. En zor durumlarda kullanılmasını önerdiğimiz bu tanışma bahanesi, yalnızca sempatik bir tavırla uygulandığında kız arkadaşınız üzerinde etki edebilecek bir yöntem olarak karşımıza çıkmaktadır.

4- “Tanışıyor muyuz?”

Erkeklerin kullandığı bu tanışma bahanesini uygularken ise tonlama ön plana çıkmaktadır. “Hayırdır, tanışıyor muyuz?” edasıyla değil de “Uzun zamandır seni görüyorum ama tanışmadık henüz.” edasıyla kız arkadaşınıza yaklaşmanız gerekir.

5- “Saat kaç?”

Yılların eskitemediği ‘saat kaç’ tanışma bahanesi, bir zamanlara damgasını vurmuş fakat günümüzde etkisini yitirmiş gibi görünse de yerinde ve zamanında kullanıldığı takdirde kadınlar üzerinde başarılı sonuçlar verebilmektedir. Bu tanışma bahanesinde, sorunun arkasını doldurabilmek büyük önem taşır zira, sorunun yanıtı bir cümleyi geçmeyecektir.

6- “Sen yenisin galiba.”

Bir ortama giren yeni bir kız arkadaşınıza uygulayabileceğiniz bu taktik; modasını geçirmiş olmakla beraber, esprili bir tavırla, ‘geçmişe gönderme’ dediğimiz telmih söz sanatı ile birlikte kullanıldığında olumlu sonuç verebilecek bir tanışma olanağı tanır.

7- “Kuzenim yazmış.”

Online mecrada erkeklerin sıklıkla kullandığı tanışma bahanelerinden biri olan ‘kuzenim yazmış’, bir kalıp haline gelerek sosyal medyayı sallamaktadır. Size “bimutluluk” tavsiyesi olarak verebileceğimiz bu tanışma bahanesi, kız arkadaşınız üzerinde hoş ve sevimli bir imaj çizmenize yardımcı olarak sizi amacınıza ulaştırabilir.

8- “Seni ilk defa online görüyorum.”

Erkekler tarafından sosyal medya aracılığıyla kullanılan bu tanışma bahanesi, kız arkadaşınız üzerinde olumlu veya olumsuz bir etki bırakmamakla birlikte size karşı var olan ilgisini ölçmenize yardımcı olabilecek bir taktik olarak gözümüze çarpmaktadır. Eğer konuşmak için bir bahane arıyorsanız ve hiç bir ortak geçmişiniz yoksa bile deneyebileceğiniz bir tanışma bahanesidir.

9- “Kalemini kullanabilir miyim?”

Erkek öğrencilerimiz tarafından çok sık kullanılan ve aynı zamanda kız arkadaşınızın niyetini ve ilgi derecesini ölçmekte zorlanabileceğiniz bir tanışma bahanesidir. Bu yüzden belli oranda risk taşımakla birlikte, tanımadığınız bir kız arkadaşınıza yaklaşmak adına mükemmel bir yoldur.

10- “Hoca ne ödev verdi?”

Sınıf içerisinde her hangi bir kız arkadaşınıza derslerle ilgili sorular sorarak en kolay şekilde yaklaşabilirsiniz. Bu tanışma bahanesi yardımı ile derse olan ilginizi göstererek çalışkan bir imaj yaratabilir, kız arkadaşınızla ortak noktalar yaratabilirsiniz. Kız arkadaşınızın ödevlerine ve sınavlarına yardımcı olabileceğinizi göstermek bu noktada büyük önem taşırken, mutluluğunuza ve sağlam bir geleceğe doğru açılan hayırlı bir kapıdır. Hocanın verdiği bir ödev nelere kadir oluyor, görüyoruz.

Mutluluğunuza giden yolda size yardımcı olabildiysek ne mutlu. Eğer hoşlandığınız kadınla tanışıp mutlu olmayı hayal ediyorsanız, macera yeni başlıyor; kadınları mutlu etmenin yollarını da mutlaka okumalısınız. Keyifli okumalar.Bir Cevap Yazın