replika saat seiko

Erkekleri Etkilemenin 10 Yolu

ERKEKLERİ İLK GÖRÜŞTE ETKİLEMENİN 10 YOLU

Erkekler, belki kadınlar gibi seçici değillerdir ancak erkekleri etkilemek daha zor ve karmaşıktır. Erkeklerin dikkatini onlarca kız arasından çekmeyi başarmalı ve onunla mutluluğa doğru sağlam bir adım atmalısınız. Bunun için ilk görüşte uygulayacağınız davranış ve hareketlerin önemi büyüktür. Erkekleri etkilemenin yollarını takip ederek, sevdiğiniz erkeği elde edebilir, hayalini kurduğunuz mutlu bir yuvaya merhaba diyebilirsiniz. İşte sizler için derlediğimiz, erkekleri etkilemenin 10 yolu:

1. Sıcacık gülümsemek

Bir erkeğe kendinizi daha yakın ve samimi hissettirebilmenin başlıca yolu gülümsemektir ancak bunu yaparken olabildiğince yapmacıklıktan uzak durmalı, ona karşı dürüst ve yakın olduğunuzu hissettirmelisiniz. Erkek, yüzüne gülen gözlerle bakan bir kadına karşı oldukça merhametli ve kibar davranacaktır. Sizi önce insan olarak sevebilmeli sonra ise çok daha ötesine gidebilmelidir. Sıcak bir gülümseme ne kadar iyi bir insan olduğunuz hissini en enerjik biçimde erkeğe iletmenin en kolay yoludur.

2. İçten davranmak

Bir erkeği etkilemenin en önemli manevi noktası, ona karşı içten davranmaktır. Erkek, ona içten ve sıcak davranan kadının ne kadar iyi niyetli ve güzel bir kadın olduğunu düşünecek, sizi kalbinde bir basamak yukarı taşıyacaktır. Eğer güzel davranışlarınızı erkeğe hissettirebilirseniz, birlikte çok daha mutlu bir geleceğin hayalini kurmaya bir adım daha yaklaşırsınız.

3. Saçları savurmak

Kadınlar tarafından sıklıkla kullanılan ve de erkeklerin karşı cinste etkilendiği en önemli hususlardan biri de saçtır. Bu nedenle kadınlar gerek saçlarını okşayarak gerek de savurarak erkekten hoşlandığını belli etmeye ve etkilemeye çalışır. Kadınların bu hareketi bilinçaltı mesajları içerdiğinden, erkeklerin hissetmeden ve farkına varmadan etkilenmesine neden olur. Erkekleri ilk görüşte etkilemenin en bilinçaltı yoludur.

4. Cilve yapmak

Erkekleri ister istemez etkileyen, üstelik kadınlar arasında yaygın olarak kullanılan bir davranış şekli de cilve yapmaktır. Kimi erkekler kadınlar tarafından yapılan naza hiç gelemezken kimi erkeklerse cilveli kadınlara karşı ayrı bir ilgi duyarlar. Kadınlar, cilve yapmayı adeta görev edinmiş gibidirler ve duygularını karşı tarafa bu şekilde belli etmekten hoşanırlar. Kadınlar kaçmaktan, erkekler de kovalamaktan haz duyar. Doğanın kanunu gereği gerçekleşen bu olay, mutluluğa doğru giden garip ve enterasan bir yoldur.

5. Asil durmak

Asil bir duruşa sahip olmak, erkeklerin kadınlarda aradığı ancak bulmakta zorlandığı kriterlerden biridir. Kadınlar duruşları, hal ve hareketleriyle çevresine saçtığı hava ile doğru orantıda erkekleri etkiler. Saçı, makyajı, kılık kıyafeti asil bir kadına uygun olmalı ve bunu davranışlarıya doğrulamalıdır. Hayalinizdeki erkeği asil duruşunuzla elde edebilir, mutluluk için büyük bir adım atabilirsiniz.

6. Hanımefendi olmak

Genel itibariyle erkekler mutlu bir yuva için kriter olarak; hanımefendi, oturmasını kalkmasını bilen, temiz ve düzgün kadınları hayal eder. Anneleri tarafından da bu yönde direktif alan erkekler, hayatlarını birleştirmek üzere aradıkları bu kadınlardan ilk görüşte etkilenirler. Görünüşünüz, duruşunuz ve konuşmanız size hanımefendilik katmalı, saygınızla erkekleri ilk görüşte etkilemelisiniz.

7. Dengeli davranmak

Erkekler, aklı başında kadınlarla sohbet etmekten zevk alır. Oturup çay içmek, gezmek, eğlenmek bile aklı başında ve dengeli davranan bir kadınla çok daha güzel bir hal alır. Erkeklerin gözünde kadını daha da sağlam temellere oturtan bir özelliktir dengeli olmak.

8. Kendini belli etmek

Kadınlar konuşmaları ve hareketleriyle kendini belli ederek erkekleri ilk görüşte etkileyebilir. Kendini iyi tanıyan ve bilen bir kadın, özgüveni sayesinde konuşması ve davranışlarıyla kalitesini ortaya koyar. Kendini belli etmeyi başaran bir kadına, erkekleri etkilemek için başka bir yol gerekmez.

9. Hislerini belli etmek

Erkekler, durumlara genellikle düz mantık yaklaşırlar. Kadın-erkek ilişkilerinde ise her zaman her şeyin açık açık konuşulması icap olmaz. Erkeklerin bu durumda en çok zorlandıkları nokta, karşı cinsin ilgisini tespit edememe ve duygularını analiz edememedir. Bu yüzden erkekler her zaman duygularını bariz şekilde belli eden kadınlardan hoşlanırlar. Erkeklerin, hislerini belli eden bir kadına karşı daha ilgili ve yakın davranmaları da bu yüzdendir.

10. Fark yaratmak

 

Ne olursa olsun bir kadın, rakipleri arasından sıyrılmayı ve ön plana çıkmayı başarabilmelidir. Kadınlar fark yarattığı sürece var olur. Erkeğin gözünde paralamayı ve yıldızlaşmayı başarabilmelidir. Bir kadının fark yaratmak için erkeklere nazaran bir çok özelliği vardır. Kaşından makyajına, ayakkabısından kolyesine, tatlı dilinden asaletine kadar bir çok elementi bir arada toplayan kadınlar karmaşık bir organizma oluşlarından ötürü, bileşenlerini en doğru şekilde organize edebildiklerinde fark yaratmayı ve erkekleri ilk görüşte etkilemeyi başarabileceklerdir.

Bimutluluk olarak size verebileceğimiz ipuçlarını takip ederek hayalinizdeki mutlu yuvaya kavuşabilir, bir hayır duası yapmayı ihmal etmezsiniz umarım. Size belki doğrudan yardımcı olamayan bu bilgiler ışığında yeni kapıların farkına varacak, amacınıza dolaylı yoldan ulaşacaksınız. Erkekleri ilk görüşte etkilemenin 10 yolunu sizler için sunduk, elbette ki kadınları ilk görüşte etkilemenin 10 yolu da bizde saklı…Bir Cevap Yazın