replika saat seiko

Düğün Videosu

Düğün Videosu Nedir?

Hayatımız boyunca karşımıza pek çok insan çıkmakla beraber onların bazıları hayatımızda yer edinir bazıları ise bir rüzgar misali esip geçer. Bu uzun ömrümüz boyunca bizde yer edecek kişilerden birisi her  zaman yanımızda olmasını istediğimiz, evlenmeyi düşlediğimiz kişidir. Bu düşün gerçekleşmesi kuşkusuz her iki taraf için de heyecan verici duyguları açığa çıkarırken bu duyguların  ölümsüzlüğe giden yola ulaşmasını sağlayan en kalıcı hususlar düğün videosu ve düğün fotoğrafları olacaktır. Çünkü bu mükemmel anları ölümsüzleştirmek demek sizin seneler sonra elinize bir albüm aldığınızda, ya da kaydedilen bir videoya izlediğinizde tıpkı ilk günkü heyecanı tüm benliğinizle tadarak o anları bir kez daha yaşamak demektir. Peki  sizler için bu kadar önemli olan düğün anlarınızı bire bir kaydeden ve daha sonra izlemenize olanak tanıyan düğün videolarının çekilirken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında bir fikriniz var mı? Eğer yoksa düğün videosu çekilirken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar hakkında aşağıda değineceğimiz temel bazı bilgiler sizin bu yöndeki algılarınızı aydınlatmaya ışık tutacaktır. Dilerseniz şimdi sizler için  güzel bir düğün videosu nasıl çekilmeli sorusuna verebileceğimiz cevaplara geçelim.

bimutluluk-nisandugun-videosu

Düğün Videosu Nasıl Olmalıdır?

Düğünler herkesin hayatında en özel anlarından biri olarak hatırlanır, düğün videoları da bu özel anların hatırası konumunda olan önemli medya gereçlerinden biridir. Biz de bu noktada düğün videosu çekimlerine uygun mutluluk ekipleri kurduk.

Özgün Tema

Herkesin yaptığı klasik olan çekimlerin aksine günün moda akımlarına ve sizin zevklerinize uygun, ilerde izlemek isteyeceğiniz videolarınızı belirli bir tema etrafında şekillendirin. Mesela düğün videonuza evleneceğiniz insanla tanışma hikayeniz ile başlayarak sıradanlıktan sıyrılmış ve size özgü olan bir hatıra ile videonuzu renklendirmiş olursunuz. Ya da geleneksel düğün girişlerini bir kenara bırakarak son dönemde moda haline gelmiş olan kendiniz özel olarak oluşturduğunuz bir dans koreografisi ile yine videonuz için özgün bir başlangıç yapmış olabilirsiniz.

Düğüne Hazırlık

Geleneksel  düğün organizasyonlarında sadece düğün anının kayıt altına alındığı herkes tarafından bilinmektedir. Ama bu duruma yeni bir bakış açısı olarak düğün öncesi tatlı koşuşturmaları da esas alan heyecanlı dakikaları da katan düğün öncesi hazırlık aşaması videoları da eklenmiştir. Bu aşamayı da hesaba katan ve bu anlarını da ölümsüzleştiren çiftlerin daha sonra bu anlarını hatırlamak istediklerinde bu videolar onlara o anıları tekrar hissedebilmeleri için olanak sağlayacaktır.

Özel Anlar

Sizde düğüne hazırlık aşamasında ve düğün sırasında yaşadığınız özel anları yakalamak istemez miydiniz? Kabullenmek gerekiyor ki arık sadece içerisinde  müzik olan ve sadece oynayan insanların olduğu, odak noktasının sadece gelin ve damat üzerinde olduğu videolar etkileyici olmaktan uzaklaşıp sıradanlığa doğru yol almaktadır. Bu sıradanlıktan sıyrılabilmek için gelin ile damadın arkadaşları ile yaşadığı özel anlar ya da şakalaşma anları, yaşanan küçük sakarlıkların da yer aldığı görüntüler de dikkate alındığında özel anların yakalandığı  izlemeye değer bir düğün videosu ortaya çıkacaktır.

bize ulaşın

Bize istediğiniz zaman ulaşabilir, soru ve görüşlerinizi bize rahatlıkla iletebilirsiniz.