replika saat seiko

14 Şubat Sevgililer Günü için Öneriler

Şubat ayının ilk günleriyle birlikte 14 şubat sevgililer günü stresi başlar. O gün ne hediye alınacağı, neler yapılacağı kafalarda soru işareti olurken memnun kalınmayan bir sevgililer günü ilişkiye kışın ortasında soğuk duş etkisi yaratabilir. Soğuk havanın yanı sıra insanlar yoğun bir iş veya eğitim temposuna sahip olurlar ve tabi ki bu yoğunluk ilişkilere de yansımaktadır. Sevgilinizle monotonlaşan ilişkinizi kış aktiviteleriyle dinamik hale getirebilir ve ilişkinizi tazeleyebilirsiniz. 14 şubat, sevgilinizle vakit geçirebilmeniz, eğlenebilmeniz ve gezebilmeniz sizin için engel değil, hatta en ideal zamanlardan biridir. Bu yüzden Bimutluluk olarak sizler için 14 şubat sevgililer gününde yapabileceğiniz alternatif aktiviteleri derledik.

Kış Sporları

Karlı veya buzlu bir zeminde gerçekleşen kış sporları tıpkı yaz sporları gibi birçok alternatife sahiptir. İnsanların eskiden ulaşım amacıyla kullandığı kızak gibi araçlar zamanla eğlence haline gelmiş ve bundan dolayı, birçok turnuva ve olimpiyatlar düzenlenmeye başlanmıştır. Kış sporları kayaktan kızağa, buz pateninden buz hokeyine sizlere birçok seçenek sunmaktadır.

1. Kayak:

Kış sporu deyince aklımıza ilk gelen spor kuşkusuz kayaktır. Sevgilinizle birlikte Uludağ, Kartepe ve Palandöken gibi popüler kayak merkezlerinin yanı sıra Niğde Darboğaz veya Burdur Salda gibi kayak merkezlerine gidebilir ve sevdiğiniz insanla güzel ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz.

2. Buz Pateni:

Kışın sevgilinizle yapılabilecek en keyifli aktivitelerden biridir buz pateni. Her ne kadar yapması biraz zor olsa da sevgilinizle kısa ve eğlenceli bir uğraş sonunda buz patenini yapmayı başarabilir ve sevgilinizle birbirinize destek olabilirsiniz. Eğer izlemeyi tercih ederseniz ise birlikte buz pateni gösterilerini izlemeye gidebilirsiniz.

3. Kızak:

Eğer çocukken kar yağdığında tepsilerinizi alıp dışarı çıkanlardansanız kuşkusuz kızakla kaymak sizin için en eğlenceli aktivite olabilir. Bu sayede sevgilinizle çocukluk anılarınızı paylaşabilir ve kızakla kaymanın eğlence dolu ve hızlı yanlarını bu soğuk havalarda doyasıya yaşayabilirsiniz.

Teleferik

Karla birlikte her yer beyaz bir örtüyle kaplanır ve ortaya muhteşem görüntüler meydana gelir. Sevgilinizle birlikte teleferik turuyla şehrin güzel kar manzaralarına tepeden bakabilir hem karın hem de manzaranın tadını sevgilinizle birlikte güzel fotoğraflar çekerek çıkarabilirsiniz.

Karda Safari

Safari yapmak sadece sıcak havalara özgü bir etkinlik değildir. Kışın karda da safari yapabilirsiniz. ATV ile sevgilinizle karda gezinti yapabilir, kardan dolayı oluşan birçok güzel manzaranın tadına varabilir ve birlikte kar eşliğinde zevkli ve aynı zamanda heyecanlı saatler geçirebilirsiniz.

Film Keyfi

Eğer soğuk havayla aranız yoksa sizin için de bir tavsiyemiz var. Eğer sıcak yuvanızdan ayrılmak istemiyorsanız salebinizi ya da kahvenizi elinize alıp üstünüze Escort Bayan Adana kalın ve yumuşacık bir battaniye örterek gün boyunca dilediğiniz türde filmi izleyebilir, dışarıdaki soğuk havaya rağmen sevgilinizle sıcacık ve romantik bir gün geçirebilirsiniz.

Bimutluluk olarak sevgilinizle kış ayının monotonluğunu üstünüzden atmak ve ilişkinizin ilk günkü heyecanını devam ettirebilmeniz için en doğru gün 14 şubat sevgililer günü için değerlendirebileceğiniz birkaç öneriyi sizin için derledik. Tavsiyelerimizi dikkate alarak bu günün keyfini doyasıya çıkarabilir ve birlikte güzel anılar biriktirebilirsiniz.Bir Cevap Yazın